• LG TV TEKNİK SERVİSİ
    • ÇÖZÜM ELEKTRONİK SERVİS HİZMETLERİ (0 212 644 77 94)
    • LG LCD/LED/OLED/PLAZMA TV SERVİSİ
    • ÇÖZÜM ELEKTRONİK SERVİS HİZMETLERİ (0 212 556 56 95)
    • BAHÇELİEVLER LG TV TEKNİK SERVİSİ
    • 0 212 556 56 95 - 0 212 644 77 94

Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Teknolojik ürün üretimi konusunda bir dünya devi olan LG’ nin üretmiş olduğu tüm ürünlerine satış sonrası teknik destek sağlamaktayız. Garanti süresi devam eden tüm Samsung marka teknolojik ürünlerinizin yetkili servisi konusunda bizlerden yardım alabilirsiniz. İstanbul’ un tüm ilçelerinde bulunan geniş yetkili servis ağımız ile siz değerli müşterilerimizin daima yanındayız.

Tüm teknolojik ürünlerin olduğu gibi Samsung marka teknolojik ürünlerin de bazı bakım, onarım, tamirat ve tadilat işlemleri bulunmaktadır. Kullanmakta olduğunuz ürününüzün teknik konularda desteğe ihtiyaç duyduğunda firmamız anında sizlerin yanında olacaktır. Sony marka ürününüzün modeli ya da üretim yılı ne olursa olsun tüm problemlerini en kısa sürede çözebilmekteyiz. İstanbul’ un tüm ilçelerine yayılmış geniş servis ağımız, diplomalı teknik destek ekibimiz, yılların bize kazandırdığı engin tecrübemiz, eşsiz donanımımız ve güler yüzlü sunduğumuz teknik hizmetlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Bizimle çalışmanız durumunda siz değerli müşterilerimizin tüm teknik problemlerini anında çözeceğimizden emin olabilirsiniz. Garanti suresi sona ermiş ya da bir sebepten garanti kapsamının dışına çıkmış tüm Sony marka teknolojik ürünlerinizin tüm teknik problemlerinde de bizimle çalışabilirsiniz. Bu gibi garanti dışı olan ürünlerde vermiş olduğumuz tüm teknik destek işlemleri ve kullanmış olduğumuz tüm yedek parça ürünler firmamızın garantisi altına alınmaktadır.

Bizimle çalışmanın ayrıcalıklarını yaşamak isteyen tüm değerli müşterilerimizi adreslerimize gelmelerini ya da telefonla bize ulaşmalarını rica ederiz.